DTP PRACOVIŠTĚ

Jsme připraveni vytvořit grafický návrh na míru. Grafika bude originální, poutavá, kreativní a moderní. Náš přístup k zákazníkovi i práci je zcela profesionální. Grafický tým zpracuje dodané PDF, oskenuje a okopíruje vaše materiály, provede retuše fotografií, zalomení textu a mnoho dalšího.

Navštivte nás a vytvoříme společně leták i celou publikaci.


TISK

Jsme specialisté v oblasti digitálního tisku. Hlavní naší zásadou je vysoce kvalitní a rychlý tisk. Naší dominantou je tiskový stroj od firmy Konica Minolta Accurio Press C12000, který je certifikovaný podle normy ISO 12647-7:2016 a dodává digitálním výtiskům ofsetový vzhled. Tiskneme na nejrůznější média od samopropisovacích materiálů přes strukturované papíry až po kartony do gramáže 450.
Vyrobíme krabičky střední velikosti na přání.

Vyzkoušejte s námi něco nového a krásného.


KNIHAŘSKÉ ZPRACOVÁNÍ

Umíme si poradit se všemi požadavky zákazníka. Přes klasické vazby časopisů, letáků a knih se specializujeme na ruční dokončovací práce, kde je nespočet možností knihařského zpracování. Nabízíme vrtání, falcování, spirálování, kroužkovou vazbu (twin wire) 3:1 a 2:1, rylování, vazbu V1 a V2, výsek, číslování, perforování, snášení, skládání, tisk čárových kódů, lepení do bloku nebo dvojic i trojic. Hotové výrobky balíme do fólie či balícího papíru.

V roce 2020 jsme posílili vybavení knihárny o šicí linku V1 Horizon SPF 200 s nakladačem pro digitální tisk. S touto posilou vám dodáme vaše tiskoviny rychleji než v předchozích letech.

Co neumíme, to se naučíme.


ZAJISTÍME

Naše nabídka je široká i v možnostech zhotovení reklamních plachet, cedulí, roll-up bannerů, potisku textilu a reklamních předmětů, potisk igelitových a papírových tašek, polepíme vaše výlohy, okna i auta.

Rádi poskytneme „vše pod jednou střechou“.

TĚŠÍME SE NA VŠE NOVÉ, CO S VÁMI VYTVOŘÍME

Stavíme
na minulosti,
pracujeme
v přítomnosti,
rosteme
do budoucnosti